Miks meie?

Elamused mälestustesse

Ei ole vahet kas mängutoa sünnipäevaga, või mõne peokorraldusteenusega – tahame me alati pakkuda elamust. Sest igast elamusest talletub lapsele mälestus. Ja lapsepõlvemälestus on hindamatu. Meie loome helgeid ja õnnelikke mälestusi, mis jäävad terveks eluks ja me võtame seda vastutusrikast ülesannet väga tõsiselt

Hooliv meeskond

Let’s Play ei jäta kedagi omapäi. Meie tore ja hoolikalt valitud tiim kannab hoolt selle eest, et See eriline päev, mis kord aastas aset leiab, oleks ka vahva, sujuv ja viperusteta.
Meie käest saab tellida kõik sünnipäevaks vajalikud teenused – nii toitlustuse, kui ka meelelahutuse, ning pidulistel endal jääb üle ainult pidu nautida.
Alati on sünnipäeval kohapeal olemas administraator, kes valib teile teie maitse järgi muusikat, aitab toimetada, ning on ka peo lõpus abiks asjade kokku panekul. Me suhtleme nii eesti-, vene-, kui ka inglise keeles.

Kõrgeim kvaliteet

Oleme seadnud endale standardid, mis on kõrgemad kui standardselt nõutakse. Kõik mänguasjad on tootja poolt antud šertifikaadiga. Kõik ruumid on viimistletud turvaliste ja ohutute materjalidega. Meil on olemas videovalve, kontrollitud tuleohutussüsteem anduritest kustutusvahenditeni, esmaabivahendid kõikide kukkumis-ja löögitraumade kiireks leevendamiseks, ning töötajad on läbinud ka väikelapse esmaabi koolituse.

Mida külastajad meist arvavad

 • Marika Uustalu (12.03.2014)
  Uksest sisse astudes oli vastuvõtt väga soe ja meeldiv, suurepärane koht suuremal seltskonnal aja veetmiseks, avar, õhku piisavalt, palju erinevaid tegevusi nii väikestele kui ka suurtele. Öeldakse, et üks pilt ütleb rohkem, kui tuhat sõna. Piltide pealt laste rõõmsaid ja õnnelikke nägusid vaadates, võib öelda, et see ongi mida nad vajavad.

  Aitäh sõbralikule pererahvale ! 
 • Let's Plays oli kõige parem sünnipäev elus. Printsess, näomaalija ja suhkruvatt! See pidu oli minu unistus ma sain olla haldjas
  test
 • Meie pere jäi laagriga väga-väga rahule. Nädala teema sobis lapsele hästi ja oli ka huvitavalt korraldatud.Lapsele meeldisid kõik tegevused, lemmikud olid ekskursioonidel käigud. Selliseid, mis ei meeldinud, vist ei olnud. Kui mingit mossitamist oli, siis pigem väsimusest kui huvi puudusest. Laagri teema kohased külalised on superhea mõte. Külalised toovad laagri igapäevastesse tegevustesse rohkem sisu, aga ka värskendust ja lusti. Suured tänud korraldajatele ja eriti Irale! Tänu teile oli lapsel vahva koolivaheaeg. Ootab juba põnevusega järgmist korda
 • Jõulupidu oli tõesti tore ja nii lapsed kui lapsevanemad jäid rahule.

Meie üritused

 • Suve kampaania
  Suve kampaania

  Lets Play pakkub 20% soodustust ruumirendilt ja disko kingituseks.

  0
  0
 • Karneval Uue aasta puhul!
  Karneval Uue aasta puhul!

  Karneval Uue aasta puhul!
  Tantsige koos meiega!

  Aastavahetuse kava laste jaoks!
  19 detsembril
  18:00
  Let’sPlayPerekesrus, J. Vilmsi, 47

  0
  0
 • Mängutoa “Tsirkus” avamispeo
  Mängutoa “Tsirkus” avamispeo

  Mängutoa “Tsirkus” avamispeo,mis toimub 23.novembril kell 18.00 aadressil Tartu mnt 87D,2 korrusel.

  0
  0

Facebook