Miks meie?

Elamused mälestustesse

Meie alati pakume lastele unustamatu sünnipäeva ja lõbusate pidude elamusi, sest hindamatu lapsepõlve mälestused jäävad meie mällu igaveseks. Meie tiim võtab seda vastutusrikast ülesannet tõsiselt ja püüab kõigest hingest korraldada imetoredaid pidusid ja luua helgeid ja õnnelikke mälestusi!

Hooliv meeskond

Let’s Play ei jäta kedagi omapäi. Meie tore ja hoolikalt valitud tiim kannab hoolt selle eest, et See eriline päev, mis kord aastas aset leiab, oleks ka vahva, sujuv ja viperusteta.
Meie käest saab tellida kõik sünnipäevaks vajalikud teenused – nii toitlustuse, kui ka meelelahutuse, ning pidulistel endal jääb üle ainult pidu nautida.
Alati on sünnipäeval kohapeal olemas administraator, kes valib teile teie maitse järgi muusikat, aitab toimetada, ning on ka peo lõpus abiks asjade kokku panekul. Me suhtleme nii eesti-, vene-, kui ka inglise keeles.

Kõrgeim kvaliteet

Oleme seadnud endale standardid, mis on kõrgemad kui standardselt nõutakse. Kõik mänguasjad on tootja poolt antud šertifikaadiga. Kõik ruumid on viimistletud turvaliste ja ohutute materjalidega. Meil on olemas videovalve, kontrollitud tuleohutussüsteem anduritest kustutusvahenditeni, esmaabivahendid kõikide kukkumis-ja löögitraumade kiireks leevendamiseks, ning töötajad on läbinud ka väikelapse esmaabi koolituse.

Mida külastajad meist arvavad

    Meie üritused