Let’s Play Perekeskus pakub professionaalse fotograafi teenuseid.

„Fotograaf peole”

Pidu ilma pildistamiseta on raske ette kujutada. Kuidas teile meeldiks professionaalse fotograafi täisteenus, tänu millele jäävad teile peost vaimustavad mälestused?! Let’s Play esitleb teenust „Fotograaf peole”.

Let´s Play Perekeskuses saate tellida järgmisi teenuseid.

Fotograaf sünnipäeval

Iga lapse jaoks on tema sünnipäev väga eriline sündmus. Sest see pidu on pühendatud just talle! Kogu maailm keerleb tema ümber! Tort, kingitused, külalised, tähelepanu, lust… Laps ootab seda kõike suure kannatamatusega, ja milline vaimustus peegeldub tema silmadest peopäeval! Kujutage ette kui vahva on seda kõike aja möödudes uuesti näha kvaliteetsetelt fotodelt?! Kuidas tuuakse välja tort, kuidas antakse üle kingitused, kuidas lapsed mängivad peitust… Teie lapsed tänavad teid ilusate lapsepõlvefotode eest.

 

                     Eelkonsultatsioon fotograafiga.

                     Kaks tundi pildistamist peo ajal meie keskuses.

                     170200 autoritöötlusega fotot.

                     Üks kollaaž parimatest fotodest.

 

Individuaalne fotosessioon keskuses

Kui sageli olete lapse fotoalbumit sirvides leidnud end tõdemas, et enamik fotodest on tehtud kodus, lasteaias, koolis või õues? Aga kuidas oleks meiega?! Perekeskus on koht, kus lapsed saavad huvitavates mängutubades lustida ja vanemad veidi puhata! Siin tehtud professionaalsetel fotodel on elu ja värve. Iga foto kujutab tänu kirkale interjöörile ja värvilistele õhupallidele justkui pidupäeva. Tänu fotode kvaliteedile püsivad mälestused eredatena veel paljude aastate jooksul.

  

·         Eelkonsultatsioon fotograafiga.

·         Üks tund pildistamist meie keskuses.

·         30 autoritöötlusega fotot.

·         Viis 15x20 paberfotot.

·         Üks kollaaž parimatest fotodest.

·         Dekoreerimine õhupallidega. 

Lasteaia lõpupeo fotosessioon

 

Lasteaia lõpupidu on meelierutav sündmus nii lastele kui lastevanematele. See on ju ikkagi esimene lõpupidu! Täis värve, kostüüme ja emotsioone. Te ju tahate, et see mööduks suurepäraselt?! Professionaalse fotograafi teenused on sellisel päeval lihtsalt hädavajalikud, sest olulised sündmused peavad olema jäädvustatud parima kvaliteediga fotodel! Võite tellida pildistamise lasteaias, lõpupeol või meie keskuses. Teie perealbum täieneb väikese lõpetaja portreega, grupifotodega või peosündmuste jäädvustustega (õhupallide õhkulaskmine, tantsimine jmt). Juurde on võimalik tellida lõpualbum.

 

                     Eelkonsultatsioon fotograafiga.

                     Kaks tundi pildistamist meie keskuses, õues või lasteaias.

                     50 autoritöötlusega fotot.

Lõpualbum on saadaval lisatasu eest.

Fotosessiooni head tulemused on garanteeritud!

Kas on küsimusi või ideesid?

Helistage telefooni teel 637 66 86

Kirjutage info@letsplay.ee

Fotograaf peole

  • 90.00€