Enne broneerimist tea järgmist!

 1. Broneeringu tegemise eeltingimuseks on meie kodukorra ja reeglitega tutvumine.
 2. Broneerimistasu on 40 eurot, mis arvestatakse maha sünnipäeva kogumaksumusest ning mille palume tasuda hiljemalt 2 päeva jooksul broneeringu kinnituse saamisest, Gonsiori Perekeskus OÜ arveldusarvele, EE832200221068752933 vastasel korral kaotab kokkulepe kehtivuse.
 3. Makstes ettemaksu ülekandega, palun kirjutada makse selgitusse sünnipäevalapse nimi ja tellimuse number.
 4. Üüritasu on võimalik tasuda kas pangalingi kaudu või ülekandega, euro. Pangalingi kaudu saavad tasuda SEB, SWEDBANK, LHV, Danske Bank, COOP või NORDEA kliendid. Kliendid, kellel arveldusarvet teises pangas, saavad tasuda ülekandega. Kasutades ülekande võimalust, kuvatakse Gonsiori Perekeskus OÜ pangarekvisiidid broneeringu lõpus ning saadetakse automaatselt ka kliendi e-postile (meilile).
 5. Broneerimistasu loobumise korral ei tagastata.
  Vastavalt võlaõigusseadusele ei ole kliendil ja tarbijal sõlmitud lepingutest taganemine lubatud, kuivõrd lepinguga on kindlaks määratud teenuse osutamine teatud tähtpäevaks või teatud tähtaja jooksul või siis tähendab lepingu sõlmimine teatud vahendite broneerimist, millele on taganemisel keeruline uut kasutajat leida. Kliendil ja tarbijal tuleb arvestada, et piletite ostmisel puudub õigus 14 päeva jooksul olenemata põhjustest tasuta tühistada ja/või tagastada.
  Lapse haigestumise puhul palume teatada sellest esimesel võimalusel, et leida lahendus olukorrale.
 6. Sünnipäeva aega saab broneerida ainult läbi meie online broneerimissüsteemi, kus näeb kõiki vabasid kuupäevasid ja kella-aegu.
 7. Lõppsumma tasutakse enne ürituse toimumist kohapeal sularahas või maksekaardiga. (broneerimistasu lahutatakse terviksummast)
 8. Lisateenuste eest tasutakse enne ürituse toimumist kohapeal sularahas.
 9. Riiklikel pühadel kehtivad nädalavahetuse hinnad.
 10. Jätame endale õiguse teha muudatusi hinnakirjas.

* NB! Soovitame broneerida aeg vähemalt 1-2 kuud ette, et leida just just Teile sobivaim kuupäev.

Pea meelest järgmist!

 1. Peo pidamiseks on ette nähtud 3 tundi täpselt.
 2.  Ettevalmistuste tegemiseks saab tulla 15 minutit enne sünnipäeva algust
 3. Mängukeskuse ruumid tuleb vabastada õigeaegselt (üle mindud aja eest peab tasuma lisatasu ja võimaluse korral saab aega pikendada). Seepärast soovitame hakata asju kokku panema 20 minutit enne peoaja lõppu.
 4. Selleks, et muuta Teie lapse sünnipäev selle aasta kõige säravamaks sündmuseks, pakume teile kõike selleks vajaminevat: trükkitud kutsed, disko ja suhkruvatt, õhupallid ja lõbusad õhtujuhid. Täpsema peoteenuste loeteluga saate tutvuda  meie e-poes.
 5. Mängukeskuses võib viibida sokkides või vahetusjalatsites.
 6. Mängukeskuses olevad lapsed peavad olema täiskasvanute valve all. Mängutuba töötajal on administraatori roll ja ta ei tegele laste järelvalvega.
 7. Keskuses on kasutamiseks olemas järgmised abivahendid: veekeetja, mikrolaineahi, kohvimasin (lisatasu eest)  ning serveerimisnõud (kannud, lillevaasid, tordilabidas, nuga, tikud, kandikud, kausid).  Ühekordsed nõud tuleb võtta kaasa endal või osta lisatasu eest kohapealt.
 8. Pärast peo lõppu taasta palun mängukeskuses selline olukord, mis oli ka saabudes.
 9. Mängukeskuses on keelatud tarbida alkoholi või teisi keelatud meelemürke.

Pärast sünnipäeva oled teretulnud ja oodatud…

Liituda meie uudiskirjaga, et saada kõige värskemad uudised kampaaniatest ja koolitustest.

Külastama meie Facebooki lehte, ning jätma tagasiside kommentaari oma peost.

Saatma meile toredaid pilte oma peetud peost ja jätta tagasiside: info@letsplay.ee

Tulema meie majja edaspidigi külla mängima, koolitustele, laagritesse ja teistele sünnipäevadele