Multiklass ja Let’s Play pakuvad rohkem võimalusi

 

Kuidas teile meeldiks luua ise multifilm ja kinkida see lapsele? Või näha, kuidas teie lapsed multifilme teevad! Ilmselt ei ole te millestki sellisest isegi unistanud! Projekt „Multiklass” pakub kõigile ainukordset teenust, mille raames saab ise luua multifilmi, muinasjutu või postkaardi.

Kujutage ette, kui põnev on luua omaenda multifilmi?! Rääkimata praktilisest kasust ja mälestuste reaalsest jäädvustamisest paljudeks aastateks. See on tõepoolest üks väärt kingitus!

 

Teeme multifilmi

Ei, mitte meie ei tee, vaid teie koos lastega! Kas teie lapsed armastavad lugusid välja mõelda, joonistada ja plastiliinist kujukesi voolida? Siis pakub multifilmi loomise protsess ja selle käigus toimuv suhtlus neile palju rõõmu!

 

Millise multifilmi saavad lapsed ise luua?

Nad võivad lavastada oma lemmikmuinasjutu või sünnipäevaõnnitluse, omaenda huvitava süžee ja intriigiga loo või naljaka visandi, videokaardi või esitluse. Ideid on lõputult…

 

Idee elluviimiseks saab kasutada igasuguseid materjale. Meie valisime välja kõige populaarsemad.

  1. Plastilin.
  2. Värvilised paberid, pliiatsid, vildikad ja värvid.
  3. Magnetkujukused.

Lapsed saavad multikakangelasi joonistada või voolida, või hoopis ise lõbusaks tegelaseks kehastuda.

 

Kuidas multifilmi tegemine välja näeb?

Kõige olulisem on stsenaarium ja süžee kulg varem läbi mõelda, et filmi tegemise ajal saaksite lastega keskenduda vaid idee elluviimisele. Vajalikud rekvisiidid ja materjalid tuleks samuti varem valmis teha. Ärge muretsege! Me aitame teil kõik ette valmistada! Soovi korral võime eelnevalt kohtuda või üksikasjad telefonitsi läbi rääkida.

 

Multifilmi võtted võivad toimuda näiteks enne sünnipäevapidu või peo ajal mängu osana. Soovi korral saame video monteerimise juurde kaasata professionaale. Meie monteerime filmi ja anname selle teile sobivas vormingus üle.

 

 

Loominguline ja kasulik idee

Omaenda multifilmi loomine on midagi palju enamat kui pelgalt huvitav ajaviide. See on arendav ja reaalsust peegeldav mäng, milles laps täidab erinevaid rolle: multiplikaator, stsenarist, operaator, režissöör või näitleja. Ta õpib:

väljendama loomingulisi oskusi;

näitama artistlikkust ja liidriomadusi;

töötama vormide ja värvidega;

tunnetama ruumi ja aega.

Multifilmi loomine on ka meeskonnatöö, mille käigus õpib laps:

vastutama lõpptulemust mõjutavate tegevuste eest;

töötama koos teiste grupiliikmetega;

ennast teiste laste hulgas väljendama.

Multifilmi tegemise mõte paneb laste silmad kindlasti särama! Võite olla kindlad, et sünnipäev ei jäädvustu vaid mälestustes, sest protsessi tulemus jääb filmi näol teid kauaks rõõmustama! Saate seda pereringis või koos uute sõpradega alati vaadata.

 

Multifilmi valmistamine sünnipäeval: esimene tund  50 eurot, iga järgmine tund 75 eurot.

Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.

+372 637 66 86